Hakkımızda

İletişim

Hakkımızda

LİMAN CATERING olarak; İşyerinizde verimli alan kullanımı için size taşıma yemek hizmeti öneriyoruz. Bu durumda, depolama, hazırlık, pişirme ve çöp ayrıştırma için ayırmak durumunda olduğunuz alanlardan tasarruf sağlamış oluyorsunuz. Merkez mutfağımızda pişirilmiş sıcak ve soğuk yemeklerimizi, hijyenik ısı zinciri içerisinde ve ev lezzetinde işyerinize ulaştırıyoruz. Taşıma yemek hizmeti gereksinimi duymayan, uygun alan ve mekan kapasitesine sahip olan müşterilerimize ise yerinde yemek üretim sistemiyle sunum yapmaktayız. Bu sistemde işletmeler, asli faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini LİMAN CATERING ten karşılayarak hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta, hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini artırmaktadırlar. LİMAN CATERING in kalite yöneticileri ve proje mimarları, tesisinizde yer alan mutfağınızı inceler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturarak gereksinimlerinizi belirlerler. LİMAN CATERING’ in servis elemanları ve yöneticilerinden oluşan bir ekibin devralarak işlettiği, yerinde üretim mutfağınızda, kısa zamanda kalıcı çözümler üretilerek çalışanlarınızın yüzlerindeki mutluluğu görmeniz sağlanacaktır. LİMAN CATERING küçük büyük demeden her catering hizmetini aynı özenle gerçekleştirmektedir. Bu kaliteli ürün ve hizmetlerin sürekliliğini korumak adına aldığımız belgelerimiz ve sertifikalarımızla sağlık açısından güvenli şartlar sağlanmıştır. Mutfağımıza güveniyoruz. İstediğiniz zaman her hangi bir randevu talebinde bulunmadan mutfağımızı ziyaret edebilirsiniz. Bugüne kadar farklı mekanlarda ve farklı menülerle verdiğimiz catering hizmetleri ile sektöründe her alanda tecrübe kazanmış olan LİMAN CATERING taleplerinize göre oluşturulan esnek yemek ve içecek menüleri ile size en uygun çözümleri sunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında; Yerinde yemek üretim sistemi, bayi yemekleri, düğün catering hizmetleri, kokteyl organizasyon, fuar ikramları, iftar yemekleri, sergi açılışları ve catering hizmeti gerektiren tüm diğer organizasyonlar bulunmaktadır. Catering fiyatları, yemek menüleri ve diğer catering hizmetleri için bizi bugün arayın ve uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti alın. Çözüm ortağınız olmak dileğiyle sağlık ve lezzetin buluşma noktasında sizleri konuk etmekten büyük bir gurur ve mutluluk duyarız.

MİSYONUMUZ

Değerli müşterilerimiz, amacımız doğrultusunda sizlere en güzel şekilde hizmet sunabilmek için ürün tazeliğini korumak, et, tavuk ürünlerini hijyenik bir ortamda hazırlayıp servise sunuyoruz. Firmamız için müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini günümüz günümüz şartlarında en ileriye götürmek amacımızdır. Sebze ve meyve ürünleri hijyeni bir ortamda günlük ve taze olarak alımı yapılıp servise sunulur. Kaliteli, hijyenik, temiz bir ortam, olmazsa olmazlarımızdandır.

VİZYONUMUZ

Firmamızın kuruluşundan itibaren en iyi bir şekilde hizmet vermek amacıyla bu sektörde hızlı bir şekilde, doğru çalışarak, doğru bir aşama kaydettik. Her zaman daha ileriyi hedefleyerek, doğru, temiz, hijyenik, çalışmalarımızı daha da ileriye götürebilmek için siz değerli müşterilerimizle büyümeyi hedefliyoruz.